Lenovo és Cisco: Együttműködés a rugalmas munkavégzésért és a vállalati szintű AI megoldásokért

A Lenovo és a Cisco a májusban megkötött stratégiai partnerségük legfrissebb fejlesztéseit mutatták be a Cisco Partner Summit 2024 rendezvényen. A bemutatott innovációk célja, hogy a Cisco együttműködési eszközeinek, hálózatainak és biztonsági megoldásainak integrációjával egyszerűsítsék a munkakörnyezeteket, optimalizálják a vállalati infrastruktúrát, és megteremtsék a vállalati mesterséges intelligencia elterjedésének feltételeit. Az új ajánlatok között szerepelnek a TruScale Meeting Room as a Service (TS MRaaS), a TruScale WorkSmart, a Factory and Rack Integrated megoldások, a ThinkAgile HCI hibrid felhő, valamint a Cisco hálózati integrációval ellátott SAP HANA megoldások. Ezek a megoldások mind az IT környezet egyszerűsítésére, a felhasználói élmény javítására, és a szervezeti működés hatékonyságának növelésére törekednek, így támogatva a digitalizációt és az innovációs célokat a vállalatok számára.

Az integrált megoldások egyszerűsítik az IT rendszereket, gyorsítják a vállalati mesterséges intelligencia alkalmazását, és növelik az üzleti hatékonyságot egy biztonságos, rugalmasan bővíthető infrastruktúrán keresztül. Ezek az átfogó megoldások nemcsak a költségek csökkentésében segítenek, hanem a piaci versenyképesség fenntartásában is, miközben támogatják az innovációra és növekedésre irányuló törekvéseket.

„A Ciscoval kialakított partnerségünk az ügyfélközpontú innováció iránti elkötelezettségünket tükrözi. Ezek az új megoldások azt a közös célunkat jelzik, hogy olyan eszközökkel támogassuk a vállalkozásokat, amelyek lehetővé teszik számukra a fejlődést és versenyképességük megőrzését a gyorsan változó, digitális és mesterséges intelligenciával átszőtt világban” – mondta Brian Connors, a Lenovo Enterprise és SMB, valamint az AI és infrastruktúra megoldások globális alelnöke és vezérigazgatója.

„A Cisco és a Lenovo stratégiai együttműködése lehetőséget teremt arra, hogy egyesítsük portfóliónk erejét, és olyan megoldásokat kínáljunk, amelyekkel ügyfeleink a legösszetettebb kihívásokkal is sikeresen megbirkózhatnak. Legyen szó a hibrid és rugalmas munkastratégiák felgyorsításáról vagy az AI-ra felkészített infrastruktúra kiépítéséről, ügyfeleink számíthatnak a Cisco és a Lenovo egyszerűsített, teljeskörűen támogatott, valamint jövőálló megoldásaira” – mondta Shannon Leininger, a Cisco globális partnerértékesítési alelnöke.

TruScale Meeting Room as a Service (MRaaS)

A TruScale Meeting Room as a Service (TS MRaaS) egy átfogóan menedzselt megoldás, amely a Cisco együttműködési eszközcsomagját és a Lenovo végponttól végpontig terjedő támogatási és felügyeleti szolgáltatásait integrálva alakítja át a tárgyalótermi környezeteket. Az új szolgáltatás a Cisco díjnyertes videótechnológiáját alkalmazza, és bővíti a Lenovo ThinkSmart megoldások portfólióját, valamint a Collaboration as a Service (CaaS) ajánlatait, hogy könnyen használható, skálázható és hatékony megoldást biztosítson az üzleti együttműködéshez a modern munkakörnyezetben.

A TruScale MRaaS leegyszerűsíti a tárgyalótermek modernizálásának folyamatát azáltal, hogy skálázható, egypontos megoldást kínál, amely jobb munkavállalói élményt biztosít. Az interoperabilitástól a könnyen kezelhető felhasználói felületig az összes felhasználónak egységes és kiegyensúlyozott élményt nyújt. A Lenovo proaktív felügyeleti szolgáltatásainak és a Cisco együttműködési eszközeinek ötvözésével a vállalkozások számára egy zökkenőmentes, könnyen telepíthető konferenciamegoldás válik elérhetővé. A rugalmas szolgáltatási opciókat úgy alakították ki, hogy különböző vállalati igényeket szolgáljanak ki, lehetővé téve a gyors telepítést, a proaktív problémamegoldást és a költséghatékonyság növelését, miközben támogatják a modern munkavégzési igényeket.

A Lenovo menedzselt szolgáltatási szakértelme és a Cisco fejlett együttműködési technológiája ötvözésével a TruScale MRaaS átfogó megoldást kínál a vállalatok számára, akik szeretnék átalakítani az alkalmazottak közötti interakciót és együttműködést a mai, folyamatosan változó munkakörnyezetben. A Lenovo és a Cisco közötti stratégiai partnerség tovább bővíti az ügyfelek számára elérhető lehetőségeket, miközben kiegészíti a Lenovo átfogó Smart Collaboration Professional Services portfólióját, amely a modern munkafolyamatok támogatásához kínál testre szabott és rugalmas megoldásokat.

TruScale WorkSmart

A TruScale WorkSmart megoldás a Lenovo digitális munkahelyi megoldásait (DWS) a Cisco biztonságos hálózati, együttműködési és védelmi portfóliójával kombinálja, hogy egységes, hatékony hibrid munkakörnyezetet teremtsen. Ez az integrált megoldás a személyre szabott, fokozott biztonságú hibrid munkakörnyezetek iránti növekvő igényekre ad választ. A Lenovo Care of One platformjára építve a TruScale WorkSmart igazodik a különféle munkavállalói igényekhez, zökkenőmentes együttműködést, magas szintű biztonságot és optimális termelékenységet biztosítva az irodában dolgozó, mobil és távoli alkalmazottak számára. A vállalatok ezzel a megoldással egyszerűsíthetik az IT műveleteket, növelhetik az alkalmazottak elégedettségét, és csökkenthetik a költségeket azáltal, hogy a szolgáltatások egyetlen szállítóra konszolidálódnak, így átfogó támogatást kapnak a hatékonyabb működéshez.

A Lenovo és a Cisco globális technológiai vezető szerepére építve ez az együttműködés átfogó hibrid munkamegoldást kínál, amely a hálózati infrastruktúrát, a hardvert, a szoftvert és a menedzselt szolgáltatásokat egyaránt magában foglalja, egyszerűsítve a több gyártóval történő ügyintézést. A Lenovo, mint a világ legnagyobb PC szolgáltatója, kiemelkedő szakértelemmel rendelkezik a munkaerő hatékony működéséhez szükséges termelékenységi igények megértésében és kielégítésében. Ez az átfogó megközelítés lehetővé teszi a vállalatok számára, hogy a hibrid munkakörnyezetet egyszerűbben és hatékonyabban támogassák, biztosítva a gördülékeny működést és a magas szintű produktivitást.

Gyári és rack integráció a Cisco hálózati megoldásaival

A Lenovo mostantól a Cisco hálózati komponenseit is integrálja a Factory és Rack Integration megoldásaiba, így teljes körű, integrált számítástechnikai, tárolási és hálózati megoldásokat kínál. Ez jelentősen egyszerűsíti a telepítési folyamatot és minimalizálja a működési komplexitást. A továbbfejlesztett ajánlat nemcsak új bevételi forrásokat és értéknövelt szolgáltatásokat teremt, hanem lehetőséget biztosít az ügyfelek számára, hogy egyetlen, átfogó szerződés révén kezeljék az összes hardver telepítését, így könnyebbé téve a megoldások kezelését és a vállalati működés hatékonyságát.

A vállalatok mostantól előre integrált és tesztelt megoldásokat rendelhetnek, amelyek a Cisco Nexus 9300 sorozatú kapcsolóit és a Lenovo adatközponti infrastruktúrájához tartozó Nexus Dashboardot tartalmazzák. Ez az átfogó gyári rack integráció gyorsítja a telepítést, növeli a megbízhatóságot és egyszerűsíti a menedzsmentet. A megoldás teljeskörűen megtervezett és interoperábilis, így ideális teljesítményt biztosít az AI alkalmazások és a vállalati munkaterhelések kezeléséhez. Ezzel a vállalatok a skálázhatóságot, a hatékonyságot és a könnyű kezelhetőséget ötvözik, miközben zökkenőmentes működést érhetnek el a modern, adatvezérelt környezetekben.

ThinkAgile HCI hibrid felhőmegoldások és SAP HANA integráció a Cisco hálózattal

A Lenovo ThinkAgile Software-Defined Infrastructure (SDI) és SAP HANA megoldásai mostantól előre konfigurált Cisco hálózati képességeket kínálnak, amelyek segítenek a robosztus hibrid felhőinfrastruktúrák kiépítésében. A Lenovo ThinkAgile HCI sorozat, amely integrált hibrid felhőmegoldásokat kínál, a Cisco hálózati ökoszisztémájával együttműködve biztosítja az optimális teljesítményt. Ez magában foglalja a ThinkAgile HX sorozatot (Nutanix), a ThinkAgile MX és SXM sorozatokat (Microsoft), valamint a ThinkAgile VX sorozatot (VMware by Broadcom) is. A Lenovo SAP HANA megoldásai teljesen integrált hardverrel, szoftverrel, Cisco hálózattal és szolgáltatásokkal átfogó vállalati megoldásokat biztosítanak, amelyek lehetővé teszik az ügyfelek számára, hogy valós idejű, akcióképes információkat nyújtsanak, ezzel segítve a gyors és megalapozott döntéshozatalt az üzleti folyamatokban.

Ezek az integrált megoldások segítenek a vállalkozásoknak optimalizálni az AI, a gépi tanulás és a kritikus vállalati munkaterhelések teljesítményét. Legyen szó SAP HANA adatbázisok telepítéséről vagy hibrid felhőműveletek skálázásáról, a Cisco hálózatának integrálása lehetővé teszi a skálázható, nagy teljesítményű infrastruktúra kiépítését, amely fokozott biztonságot és megbízhatóságot biztosít. Ezt a megoldást kifejezetten azoknak a vállalatoknak tervezték, amelyek gyorsabb és hatékonyabb innovációra törekednek, miközben biztosítják az optimális működést a legmodernebb technológiai környezetekben.

Megbízható partnerség a jövőért

A kibővített együttműködés biztosítja, hogy az ügyfelek olyan átfogó megoldásokhoz férjenek hozzá, amelyek egyszerűsítik a hibrid munkavégzést, felgyorsítják az AI innovációt, javítják az infrastruktúra teljesítményét és csökkentik a működési komplexitást. Az ügyfelek iránti közös elkötelezettségük révén ezek a megoldások a modern vállalatok igényeinek kielégítésére összpontosítanak, növelve a termelékenységet, a biztonságot és a hatékonyságot. Ezáltal lehetővé teszik az ügyfelek számára, hogy gyorsabban reagáljanak a piaci lehetőségekre és jobb üzleti eredményeket érjenek el.

Röviden a fent olvasottakról

A kibővített együttműködés lehetőséget biztosít a vállalatok számára, hogy modernizálják és optimalizálják működésüket a legújabb technológiai megoldások segítségével, miközben javítják a munkavállalói élményt és növelik az üzleti agilitást. A hibrid munkavégzésre kialakított megoldások nemcsak a rugalmas munkakörnyezetet támogatják, hanem elősegítik az eszközök közötti zökkenőmentes integrációt, így a távoli és irodai dolgozók egyaránt hozzáférhetnek a szükséges erőforrásokhoz és alkalmazásokhoz. Az AI innováció gyorsítása lehetővé teszi a vállalatok számára, hogy a mesterséges intelligencia erejét kihasználva gyorsabban hozhassanak megalapozott döntéseket, ami a versenyelőny megteremtésében kulcsfontosságú.

A felhőalapú és hibrid infrastruktúrák mellett a fokozott biztonság garantálja, hogy a vállalatok adatvagyonát minden szinten védve tartsák, míg az egyszerűsített menedzsment révén kevesebb erőforrást igényelnek a napi működési feladatok, így a vállalatok a növekedésre és az innovációra összpontosíthatnak. Az együttműködés előnyei kiterjednek a költségcsökkentésre is, mivel az integrált megoldások csökkentik az összetett rendszerek fenntartásához szükséges időt és többletköltségeket. A vállalatok így könnyen alkalmazkodhatnak a folyamatosan változó piaci igényekhez és technológiai trendekhez, miközben növelhetik a produktivitást és javíthatják az üzleti eredményeket.

techkalauz.hu – az online techmagazin

Ha tetszett a cikk, kérlek oszd meg mással is:

Kategóriák

További cikkeink

2024.12.07.
Összefogás a Net-Zero célokért: Közös lépések a klímavédelem érdekében
A Lenovo új szintre emeli a fenntarthatóságot a Lenovo 360 Circle…
2024.12.06.
Korlátozott ideig ingyenes lesz a Call of Duty Black Ops 6
A Call of Duty: Black Ops 6 multiplayer és zombi módja…
2024.12.06.
A Snapdragon 8 Elite Gen 2 várhatóan legalább 20%-os teljesítménynövekedéssel debütál
A TSMC várhatóan 2025 második felében kezdi meg a legmodernebb, 2…
2024.12.06.
MSI 322URX: Új OLED gamer monitor 240 Hz-es frissítési frekvenciával
Az MSI bemutatott egy új OLED monitort, amely elsősorban a videojátékosokat…
2024.12.06.
Az Insider megerősítette a PlayStation kézikonzolról szóló pletykákat
A Bloomberg korábban azt állította, hogy a Sony jelenleg egy PlayStation…
2024.12.06.
Irány a nemzetközi piac: A Xiaomi Pad 7 globálisan debütál
A 12 GB RAM-mal felszerelt Xiaomi Pad 7 Kínán kívül is…
2024.12.05.
Intel Lunar Lake processzorral debütál az új MSI Claw gaming kéziszámítógép
Az MSI minden részletet megosztott két új gaming kéziszámítógépéréről. A Claw…
2024.12.05.
OnePlus 13R: Megtudtuk a teljes specifikációs listát
A OnePlus várhatóan lecseréli a 12R-t, jön helyette a 13R. Most…