Nem rég jelentette be új pénztárcabarát 5G-s telefonját az OPPO, név szerint ez az A93. A frissített variáns szinte teljesen megegyezik elődjével, egy nagyon fontos részt kivéve: Qualcomm Snapdragon 480 helyett a MediaTektől kapott SoC-t, egész pontosan a Dimensity 700-at.

2021 közepén jelentette be az A93 frissített verzióját az OPPO. Elég meggyőző specifikációkkal rendelkezik középkategóriás létére, ugyanis 5000 mAh-ás akkumulátort; 6,5 hüvelykes, 90 Hz-es kijelzőt; 8 GB RAM-ot, 256 GB háttértárat és még Jack csatlakozót is kapunk.

Komoly szereplő lehet a piacon a megfizethető 5G-s telefonok kategóriájában az OPPO A93, főleg 1999 jüanos árával, ami átszámolva nagyjából 308 dollár. Egy furcsaság van az eszközben, mégpedig az, hogy csupán egyetlen SKU-val választható, ami az előbb említett 8/256 GB-os felállás. Hátlapján három kamera található, melyek 48+2+2 MP felállással rendelkeznek.
techkalauz.hu – az online tech magazin













